Jdi na obsah Jdi na menu

Braník - Žižkov

23. 9. 2009

Braník - Žižkov 7:2 (5:0). Plass 2, Zeman, Beneš, Rosa, Plechatý, Nový - Šufliarský 2

Branky:Plass Marek-2,Zeman Ondřej-1,Beneš Michal-1,Rosa Petr-1,Plechatý Jiří-1,Nový Michal-1,
Asistence:Plass Marek-1,Cihlář Tomáš-1,Macho Šimon-1,Beneš Michal-3,Pakeš Marek-1,Lang Tom-1,

Jelikož se oba týmy zúčastní pondělního prestižního turnaje na Spartě, dohodli jsme se na předehrávce o několik dní dříve. Soupeř přijel komplet ( mimo 1 hráče ) r.99, přivezl dvě sedmičky hráčů, takže se dal očekávat dramatický a zajímavý zápas. My měli sice v paměti, že nás tento tým dosud nikdy neporazil, ale každý zápas je jiný a začíná za stavu 0:0 . Delegovaný rozhodčí se nedostavil, a tak jsme se dohodli na tom , že utkání odpíská jeden z trenérů Viktorky - Marek Segmüller. Nutno dodat, že zápas odřídil naprosto korektně a v naprosté pohodě. Od úvodního hvizdu to byla prakticky hra na jednu branku. Jenom během prvních pěti minut jsme měli šest gólových příležitostí, ale nebyli jsme schopni pořádně vystřelit a neustále jsme vymýšleli okolo vápna všelijaké kudrlinky a přihrávali jeden druhému tak dlouho, až z toho nic nebylo. Největším zahazovačem šancí byl dne Marek Plass, kterému se dnes dokonce podařilo třikrát netrefit prázdnou branku soupeře po dokonalém rozebrání defenzívy Viktorky. Postupem času přibývaly jak góly, tak především neproměněné příležitosti, až se skóre zastavilo na poločasových 5:0. Do druhé půle jsme vyběhli s odhodláním ještě nějaký ten gól přidat, ale stejně jako v sobotu na Podolí jsme spíše ve svém nasazení polevili . I tak jsme však zápas s přehledem dovedli k vítěznému konci a připsali si další zasloužené vítězství.

Góly a asistence: 27´a 45´ Šufliarský