20. 9. 2009

Podolí - Braník 2:5 (0:3). Plass 2, Beneš, Figer, Rosa

Branky:Plass Marek-2,Beneš Michal-1,Figer Jakub-1,Rosa Petr-1,

Asistence:Beneš Michal-2,Pakeš Marek-1,Fencl Matyáš-2,Moravec Jiří-1,

Ve třetím kole jsme zajížděli na horkou půdu do Podolí, kde se nám sice většinou daří, ale vždy to bývají boje o každý metr hrací plochy. Do utkání jsme šli s odhodláním vstřelit co nejrychleji uklidňující úvodní gól, který by domácí tým trochu nahlodal. To se nám povedlo dokonale, jelikož už po 100 sekundách hry skóroval s přehledem Petr Rosa, který zakončil naše rozebrání soupeřovy defenzívy. To však ještě nebylo všechno. Uběhlo něco přes čtyři minuty hry a na Matesovo výstavní přihrávku mezi obránce naběhl Marek Plass a s přehledem překonal podolského gólmana podruhé. V 11. minutě si poradil Míša Beneš s nabídnutou šancí také na jedničku, když si zpracoval výkop našeho brankáře, který obránce soupeře podcenil a tváří v tvář brankáři nezaváhal - 0:3. I ve zbytku poločasu jsme hráli dobře a domácí prakticky k žádné vážné šanci nepustili. Druhý poločas začal také výborně , po další spolupráci Míši a Máry to bylo již 0:4 hned ve 27. minutě . V 11. min jsme skórovali popáté, svým důrazem se před gólmanem prosadil Kuba Figer. Prakticky o minutu později využil domácí tým jedné z našich chybiček a snížil na 1:5. V další části zápasu jsme však trochu polevili a domácí tým - snažící se o vstřelení gólu i za tohoto stavu se dostal do několika příležitostí. Při jedné z nich se vyznamenal Marek v naší brance, který vyrazil dělovku z trestňáku domácího kapitána Šimečka nad naší branku. Ve 42. min vstřelili domácí další gól , když dvakrát za sebou chyboval Fíla. Ve zbytku utkání jsme viděli ještě pár šancí na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo. Naše vítězství bylo dnes zasloužené a celý tým má za výkon velkou pochvalu.