Předehrávka 21. kola: Slavia-Bohemians 0:9 (0:5)

25. 5. 2010

Branky: Denis Vala 3x, Procházka 2x, Koubek, Jaroš, Lupač, Vostárek

Sestava Bohemians 1905: Šivec - Vácha, Tesař, Breburda, Hájek - Lupač, Jaroš, Kuchař, D.Vala, Osmančík, Vostárek - Koubek, Procházka, Vavruška, P. Vala

Netradičně v úterý jsme předehrávali předposlední kolo na domácím hřiště Slavie Praha. V zápase náš čekal jeden z našich největších rivalů a zároveň soused v tabulce. Zápas jsme hráli na umělé trávě, z čehož jsem měl z počátku obavy, které se ne konci jevily jako zbytečné.

Hned od prvního hvizdu rozhodčího jsme zápas vzali do svých otěží a kontrolovali veškerý průběh na hřišti. Ve 3 min dal první gól Koubek, v 5 min přidal krásnou střelou Jaroš druhý gól. V 11 min dal klid na naše kopačky gólem svému minulému mužstvu Procházka. Na poločasových 5:0 v náš prospěch zvýšil dvěma góly Denis Vala, který po přestávce završil svůj hattrick. V druhém poločase jsme si vypracovali spoustu pohledných akcí, které vedly k dalším gólům Vostárka, Lupače a Procházky.
V zápase jsme předvedli výkon plný nasazení, a spoustu fotbalových momentů, které musely lahodit oku přítomných diváků.