střelou k tyči střílí branku. Střela parádní, bohužel
Čvančara po asistenci Peričeviče rychle srovnává stav 1:1
Spolupráce Babka - Soukup - Čvančara končí druhou brankou 2:1

Po Krči se během tří dnů v předehrávce představil na Strahově
další silný soupeř. Prvních 5. minut naši hráči nevěděli
kam dříve skočit. Poté se hra vyrovnala, ale náš nešťastný
(i když pěkný) gól nás pěkně zmrazil. Naštěstí přišlo rychlé
rozmrazení, protože Čvančara z protiútoku vyrovnal. Za další
4. minuty se nám naskytla výhoda penalty při hraní rukou
v pokutovém území, ale Soukup netrefil branku. Hra se přelévala
ze strany na stranu s naší mírnou převahou a do přestávky jsme
přidali druhou branku. Situace vyvolala emoce na obou stranách,
každý to viděl jinak.
Hned v úvodu druhé půle se Braník dostal do obrovské šance, ale
Adámek skvělým zákrokem zabránil vyrovnávací brance.
Průběh hry se podobal prvnímu poločasu. Naše mírná převaha se šancemi
Alexandra, Ullmana, Čvančary a na druhé straně nebezpečné střely
Braníka již na výsledku z první půle nic nezměnili.
Branky:
Asistence:Beneš Michal-1,

V předposledním utkání Přeboru a našem posledním na hřišti soupeře jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu soutěže. Díky celodennímu dešti jsme utkání museli odehrát na UMT, která navíc není moc udržovaná. Do utkání jsme vstoupili aktivně a během prvních třech minut jsme si vytvořili tři vyložené šance, ovšem nedokázali jsme je využít ke vstřelení gólu. Ten padl až v 7.minutě a byl docela kuriózní. Michal Beneš hledal svou přihrávkou Marka Plasse, který byl hlídán obráncem. Před nabíhajícím Markem si však domácí obránce téměř ze třetiny hřiště poslal míč přímo k tyčce vlastní branky kolem špatně postaveného brankáře a vedli jsme 1:0. Gól však paradoxně probudil Spartu, která dokázala za 90 sekund vyrovnat na 1:1 po naší hrubce v obranné hře. Za další dvě minuty mohlo být hůře. Centr z pravé strany do vápna, který by zřejmě proletěl až do autu, jelikož nejbližší hráč Sparty k němu měl tak dva metry, zachytil Nídy po brankářsku rukama !!!!!!!!!! a kopala se penalta! Tu však domácí hráč poslal mimo branku !!!!!! I ve zbytku poločasu se hrál pěkný fotbal, ovšem brankáři byli svým mužstvům oporami . Ve 21.min padl rozhodující gól , který byl pro Spartu vítězný. Předcházela mu evidentní úmyslná hra rukou domácího hráče, což ovšem nechalo rozhodčího ( zápas pískal kvůli nedostavení se rozhodčího vedoucí domácího týmu ) úplně chladným a nechal pokračovat ve hře. Několik jeho rozhodnutí a nepískání faulů proti domácímu týmu zejména v úvodu zápasu bylo opravdu na pováženou. ( pravda je , že ve druhé půli již pískal objektivně ). Do druhé půle jsme šli s odhodláním , že se pokusíme vstřelit rychlý gól . Nechybělo mnoho a povedlo se. Michal Beneš se během tří minut dostal dvakrát do slibné pozice, ale domácí brankář mu bravurními zákroky šance vychytal. Zápas měl opravdu vysoké tempo a divákům se musel líbit. Několik sparťanských příležitostí ke vstřelení gólu vyřešil v pohodě Chroust v naší brance, z naší strany se neujalo ani několik Matesových dělovek, letících těsně mimo sparťanskou branku ani další šance Michala. V poslední minutě jsme se ještě dostali do šance tři na dva, kterou ovšem Nídy nevyřešil dobře a místo včasné přihrávky si nechal míč ukopnout do autu. A tak se ve druhé půli skóre nezměnilo a šťastnějším celkem se stali domácí. Jako spravedlivé vyjádření toho, co jsme dnes na hřišti viděli, bych však určitě viděl remízu. Za předvedený výkon však mají kluci pochvalu.