Druhou branku dává Zinhasovič po rohovém kopu Nečase - 2:0
Opět Nečas asistuje přihrávkou na Oulického - 3:0
Na rohový kop Ullmana nabíhá Oulický a svojí třetí brankou
- 4:1
50
Zmatky v naší obranné hře využívá soupeř v poslední minutě
na úpravu výsledku - 4:2

Do utkání jsme vstoupili přímo raketově. V sedmé minutě vedení 3:0 a to ještě zůstaly nevyužité šance Oulického a Kaislera. Poté se Viktorka ze šoku vzpamatovala a tak do přestávky již žádná branka nepadla přesto že opět Kaisler a Oulický po trestném kopu šanci měli. V 18.min jsme soupeřovu střelu vykopli z branky po překonání našeho brankáře. Druhá půle se nám herně nevydařila. Hned po přestávce Viktoria zahrozila, ale zatím bez úspěchu. Další dvě gólovky dnešního "spalovače" Kaislera zůstaly nevyužity. Čtvrtá branka a tím i hattrick Oulického bylo vše co jsme do konce utkání předvedli. Takže pokud by utkání skončilo v desáté minutě panovala by velká spokojenost ....

Góly a asistence: 35´ Zavřel, 45´ Plucha