Admira - Dukla 5:1 (0:0)

15. 5. 2010

Třetí utkání během týdne jsme sehráli s poslední Duklou. Prvních deset minut jsme se nemohli dostat do tempa a zápas se odehrával ve středu hřiště. Teprve poté jsme se rozehráli a v 15. minutě centrovaný míč z rohu přistál na hlavě Matěje – vedeme 1:0! I nadále máme více ze hry,před přestávkou po pěkné přihrávce Matyáše Heinzela zvyšuje opět Matěj na 2:0.

Druhý poločas probíhá už v naší režii,náš třetí gól střílí Matyáš Vančat, svůj hattrick kompletuje Matěj pěkným volejem z přetaženého centru. Pátou branku střílí Matyáš Heinzel z přímého kopu. Spoustu dalších šancí jsme nevyužili, ke konci Dukla střílí čestnou branku. Uhráli jsme povinné a důležité body,hra měla ale dost nedostatků, hlavně proměňování šancí je náš velký problém.