Jdi na obsah Jdi na menu

Podolí - Bohemians 1:2 (1:1)

8. 5. 2010

Branky: vlastní, Breburda
Sestava [hosté]: Šivec, Machala - Lanc, Vostárek, Skandrani, Tesař - Průša, Breburda, Procházka, Koubek, Kuchař, Hruška - Vavruška, D. Vala, P. Vala, Buneš

K zápasu na půdu ambicozního soupeře z Podolí jsme přijeli v sobotu netypicky brzy ráno. Tento handicap se ale na našem mužstvu neprojevil. Hned v počátku utkání jsme svým tlakem přinutili soupeře k fatální chybě,a kurioznímu vlastnímu gólu téměř z poloviny hřiště. Fotbal se moc nehrál, byla to spíše přetlačovaná plná důrazných osobních soubojů a nepřesných přihrávek. Důrazem jsme se o rok staršímu soupeři vyrovnali a z toho vyplynulo i několi šančí na změnu výsledku které jsme měli do poločasu. Ale ani jeden z trojice Vavruška, Denis Vala, Procházka svou šanci neproměnil, a tak přišel zákonitě trest. Kdy v poslední minutě prvního poločasu po zaváhání našich obránců soupeř vyrovnal na 1:1. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu. Až v 19´minutě odraženou střelu Procházky usměrnil do sítě Breburda. Díky vzornému přístupu a nasazení jsme si z tohoto těžkého zápasu odvezli všechny body.