Tempo - Admira 1:0 (0:0)

18. 4. 2010

V nedělní odpoledne do našeho fotbalového stánku zavítali hráči z Admiry, se kterými jsme na podzim na jejich hřišti prohráli, proto jsme věděli, že získat body nebude jednoduché. Tempáci se sešli hodinu a půl před utkáním a z kluků sálala bojovná nálada a odhodlání to soupeři vrátit. S tímto duchem se vrhli do hry a všem se jejich bojovnost musela líbit, ale ne a ne vstřelit branku. Šancí v prvním poločase na naší straně bylo dostatek, ale do šaten jsme odcházeli za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhém poločase se hra nezměnila a kluci kýženého gólu dosáhli po důraznosti před soupeřovou brankou, kdy Obuch po odraženém míči vstřelil jediný gól utkání. V dnešním zápase se ukázalo, že kluci fotbal umí a s takovýmto nasazením můžou potrápit všechny soupeře z pražského přeboru. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří přišli podpořit naše mladé Tempáky a to nejen z řad rodičů hráčů na hřišti a všichni tak vytvořili klukům krásnou atmosféru. Díky a příště zase na Tempu.

FC Tempo Praha - FK Admira Praha 1:0 (0:0)
Branka: 42. Obuškevič (Pekárek).
Tempo: Hozák - Buzek, Obuškevič, Rod, Šebek, Pekárek, Blažka, Kopeš, Jánský, Obermajer, Višvader.