Bohemians - Dukla 8:0 (2:0)

18. 4. 2010

Sestava Bohemians 1905: Šivec, Machala - Hájek, Vácha, Vokřínek, Skandrani - Průša, Sochor, Jaroš, Osmančík, Hruška, Vostarek, Koubek, Tesař, P. Vala, D. Vala

Poprvé v jarní sezoně jsme v domácím prostředí na Vítkově hostili Duklu Praha. Náš úkol byl jasný, předvést kvalitní výkon a zvítězit. To se nám díky vzornému přístupu k utkání s přehledem povedlo. V prvním poločase jsme se trefili dvakrát, a to skvěle z trestného kopu svým prvním dotekem s balonem v utkání Osmančík. Druhou branku přidal po samostatné akci Jaroš, jehož prudkou střelu tečoval obránce a brankář byl bez šance. Hned v začátku druhé půle zvýšil svou první brankou v utkání Koubek na 3:0. Tentýž hráč stihl dát v druhém poločase hned čtyři branky. K němu se do střelecké listiny zapsal znovu Osmančík a jedním zásahem Hruška. Během utkání jsme Duklu nepustili do žádné vážnější šance, a to díky spolehlivě hrající obraně. Na naší straně volalo po proměnění několik dalších gólových příležitostí, ale k další změně skore již nedošlo.