Tempo - Slavia 2:5 (2:1)

27. 3. 2010

K sobotnímu zápasu k nám zavítali chlapci z Edenu. Věřili jsme, že můžeme bodovat a první poločas tomu i nasvědčoval. Po oťukávacím začátku prošel obranou Slavie Pítrs a po kličce chladnokrevně zavěsil. Výborný začátek, bohužel Slavia po naší chybě brzy srovnává na 1:1 a začíná se znova. Hrajeme odvážně a po faulu na náš útok střílí Peky ranou z trestného kopu z dálky na 2:1. Za tohoto stavu jdeme do kabin.

Druhý poločas zahajuje Slavia náporem a rychlé střídání hráčů nám začíná dělat problémy. Brzy je vyrovnáno a naši hráči pod tlakem kupí chyby a po několika rohových kopech vede soupeř 4:2. Soupeř dobře kombinuje a pátým gólem nás definitivně poráží. Dobře rozehraný zápas končí prohrou.

FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 2:5 (2:1)
Branky Tempa: 9. Blažka (Obuškevič), 23. Pekárek.
Tempo: Staněk - Rod, Buzek, Obermajer, Pekárek, Blažka, Hozák, Kopeš, Obuškevič, Jánský, Voborský, Pavlásek.