Motorlet - Bohemians 0:5 (0:3)

27. 3. 2010

Sestava Bohemians 1905: Šivec - Vácha, Vostárek, Průša, Buneš - Breburda, Jaroš, Kuchař, Lupač, Osmančík, Skandrani -  Koubek, Vavruška, Denis Vala, Patrik Vala

V druhém zápase jarní sezony jsme měli za soupeře Motorlet Praha. Kdo si vzpomíná na úvodní zápas podzimní části, kdy toto utkání skončilo 6:5 v náš prospěch, jistě očekával zajímavé utkání. Zápas začal hned z počátku několika  šancemi našeho mužstva, a následovaly další příležitosti ke vstřelení branky. Úspěšní jsme byli ale až v 16 min, kdy Vavruška připravil gólovou příležitost pro nabíhajícího Breburdu a ten se nemýlil. Hned v následujícím střídání proměnil Koubek další samostatný nájezd na golmana, který mu skvělou kolmicí připravil agilní Lupač. Před koncem prvního poločasu přišla serie rohů zahrávaných Motorletem, ale po jednom z nich vybojoval balon Vavruška a rychlým brejkem přes polovinu hřiště upravil poločasové skore na 3:0 ve prospěch Bohemky. Ve druhém poločase pokračoval zápas ve stejném duchu, na hřišti bylo více bojovnosti než fotbalových parád, ale i těch se přítomní diváci dočkali. A to golem Skandraniho do prázdné branky, po zdánlivě ztraceném balonu který vybojoval Osmančík a nezištně ho předložil spoluhráči. Druhá paráda přišla po našem rohovém kopu, kdy odražený balon napálil Průša halfolejem přímo do šibenice. V utkání jsme zvítězili zaslouženě, Motorlet jsme za celý zápas nepustili do žádného vážnějšího ohrožení naší branky, a sami jsme dokázali proměňovat šance, které jsme si neustálým tlakem na soupeře vypracovali.