Admira - Podolí 6:1 (4:1)

14. 11. 2009

Admira - Podolí  6:1 (4:1)

Poslední podzimní zápas jsme sehráli s Podolím. Týmem ,který se pohybuje ve středu tabulky,dal se očekávat vyrovnaný zápas.Začali jsme náporem,výsledkem byl v 8. minutě přímý kop,Martin míč posadil na hlavu Láďovi a vedeme 1:0.Soupeř se ještě po naší brance nerozkoukal a Martin,dnes náš nejlepší hráč, střílí náš druhý gól.Poté se hra vyrovnala,soupeř několikrát zahrozil. Vstřelit branku se mu podařilo v 23. minutě po našem nedůrazném pokrytí útočníka. Ovšem obrat se nekonal,do poločasu ještě střílí náš gól hlavou Martin a následně proměňuje přímý kop Matyáš,vedeme 4:1.Druhý poločas se soupeř snažil o zkorigování výsledku,měl i několik šancí,ale Lukáš v brance byl bezchybný.Naše další branky přidali ještě Matyáš a Martin,vyhráli jsme v důležitém utkání 6:1.Po podzimu nám patří 7. příčka se 16 body,na jaře bychom měli své pozice minimálně udržet.