Stejná spolupráce, jako u první branky -
Zmatek před domácí brankou využívá Ullman 0:6
Nepovedené střela Soukupa se dostala k Pařízkovi,
Pařízek rychle vyvezl míč z vlastní obrané poloviny a pěknou
přihrávkou nachází před brankou volného Omara a ten do
prázdné branky uzavírá konečný stav utkání 0:
8

Už v první minutě si Podolí po rohovém kopu vypracovalo brankovou příležitost, ale to bylo za první poločas z jejich strany vše. Naopak hráči Sparty hráli s chutí, Konopásek vstřelil z protiútoku branku a po několika slibných šancích (Tomáš, Trávníček, Soukup) jsme zvýšili až v 19 min. Do přestávky ještě Konopásek a Nečas zahodili šanci zvýšit skóre a tak až dva slepé góly v závěru poločasu stanovilo poločasový výsledek na 4:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnami na postech, hra již nebyla tak kvalitní, Podolí se dostalo do třech šancí (zazvonila nám tyčka), ale čisté konto hráči uhájili a navíc další čtyři branky ještě přidali. A kdyby Ullman a Peričevič nezahodili gólovky, tak výsledek mohl být dvouciferný.
Za dnešní výkon si hráči uaslouží pochvalu, kombinovali, ale težší utkání ještě přijdou..............